Merak Ettikleriniz

Temizlik Malzemeleriniz sağlığa zararlı mı?

Kullandığımız Temizlik malzemeleri %100 Doğal Organik Bileşenlerden oluşmakta ne kullanılan zemine nede insan sağlığına zarar vermez.
Boya ve kirler kolay çıksın diye Asit tuz ruhu ve buna benzer fayansları matlaştıran fayans aralarındaki derzlere zarar veren kimyasallar kullanmıyoruz.
hem elemanlarımızın sağlığı hemde eşyalarınızın daha sonra kullanımı için zararlı olan hiçbir ürünü kullanmayız.Kullandığımız hijyenik temizlik malzemeleri ithal olup tamamen Avrupa standartlarına uygunluk belgesi bulunmaktadır ayrıntılı bilgiyi bizi telefonla arayarak alabilirsiniz

Ev temizliği ne kadar sürüyor?

Ev temizliği uygulamalarımıza sabah 08:00-08:30 sularında başlıyoruz ve akşam 17:00-17:30 sularında bitmesi için program yapıyoruz.(Temizlik uygulamalarımızda sonuca ulaşmadan ayrılmadığımız ve içinize sinene kadar temizlik yaptığımız için nadiren gecikmeler yaşanabiliyor.)

Temizlik için Kaç kişilik personel gönderiyor musunuz?

Gözde temizlik olarak temizlik standartlarının en yüksek düzeyde yerine getirilmesinde minimum iki-üç kişiden oluşan ekibe ihtiyaç duyulmaktadır.Amacımız kaliteden ödün vermemek ve 100 % müşteri memnuniyeti elde edebilmektir.

Pazar günleri hizmet veriyor musunuz?

Gözde Temizlik olarak sizelere 7 gün 24 saat hizmet veriyoruz Sizin Mola saatiniz bizim çalışma saatimiz

Ev temizliği sırasında oluşabilecek kaza,zarar ve ziyana karşı sigortalı mıyım?

Kurumsal bir firma olmanın getirdiği sorumluluk ile ev temizliği sırasında meydana gelebilecek tüm kaza,zarar ve ziyana karşı sigortalısınız.

Apartman ve Çevre temizliği yapıyor musunuz

Sigortalı personellerimiz kurumsal yapımız altında her türlü güvenlik önlemlerini alarak Apartman ve Mıntıka temizliğini yapıyor. Vergi mükellefi olduğumuz için Apartman ve site yönetimlerinin belgeleyebilecekleri fatura ve belgelerini teslim ediyoruz.

Elemanlarınız evde oluşabilecek kazalara karşı sigortalı mı?

Evet elemanlarımız temizlik işlerinde oluşabilecek her türlü kazaya karşı en yüksek düzeyde dikkatlidir Dikkatin yanında önlem olarak elemanlarımızın ful olarak sigortası yapılmaktadır.Firmamızda kesinlikle sigortasız işçi çalıştırılmamaktadır

Ev temizliğini nasıl yapıyorsunuz?

Ev temizliğini,deneyim ve tecrübelerimiz ışığında oluşturduğumuz belirli bir plan ve program çerçevesinde yerine getiriyoruz.Operasyon merkezimizden sevk ve idare edilen, bir ekip liderinin de -sorumluluğunu aldığı profesyonel ekiplerimiz, size,temizlik konusunda,elinden gelen en kaliteli hizmeti vermek için gayret gösteriyor.

Malzemelerinizi iyi tanıyoruz

Fayans Mermer ahşap Mobilya parke laminant v.s evinizde kullandığınız malzemeleri yakından bilen ve ona göre organik kimyasallardan oluşan temizlik ve ona göre hangi malzemeye hangi ürüne kullanacağını bilen ekibimiz sayesinde size tedirgin olmak değil sadece arkanıza yaslanıp temizliği bitmedi kalıyor…

Ev temizliğini ne kadara yapıyorsunuz?

Sizin ayırdığınız bütçeye ve belirleyeceğiniz standartlara uyabilecek birçok temizlik paketi seçeneğimiz bulunmaktadır.Amacımız kaliteli hizmeti en uygun fiyata verebilmektir.Ayrıca fiyat araştırması yaparken verilen hizmetin kalitesini de göz önünde bulundurmak size doğru seçeneği bulmada yardımcı olacaktır.