Apartmanların ortak kullanım alanlarının temizliği pek çok apartman sakinin temel sorunlarındır. Endişelenmeyin gözde temizlik olarak biz bu durumu sizin için çözmekteyiz. Apartmanlarda ortak alanların temizliği titizlik gerektiren hijyen bir sorundur. Şayet bir site ise bu sorun çözülmediği takdirde daha karmaşık sorunlara yol açmaktadır. Beraberinde çocukların yaşadığı bu yerlerde sağlık sorunlarıyla karşılaşmamak neredeyse mümkün değildir. Ayrıca iş merkezlerinde görünümü kirleterek itici bir etki bile yaratabilmektedir. Biz profesyonel bir hizmeti vaat ederek sizlere kendimizi lanse etmekteyiz. Karmaşık işler dizisinden oluşan Mersin apartman temizliği aynı zamanda iş garantisi de gerektirmektedir. Bu anlamda sizlerle sözleşmeler de yapmaktayız. Mersin apartman temizliği sözleşmesi ile hem çalışanlarımızı hem de siz değerli apartman sakinlerini güvence altına almaktayız. Ayrıca size verdiğimiz sözlerin ne kadar yerine getirildiği konusunda sizin takibinizi sağlamaktayız.

Mersin Apartman Temizliği

Mersin Apartman Temizliği

Özellikle aile ortamına uygun temiz ve titiz elemanlarımızı size yönlendirmeye öncelik vermekteyiz. Her türlü temizlik işlerinde çalışanlarımızı ilk günden itibaren sigortalı çalıştırmaktayız. Bu konuda bize güvenebilirsiniz; çünkü elemanlarımızın sigorta giriş belgelerini sizlere sunmaktayız. Apartmanların sayısına göre 1 ile 3 arasında değişen eleman sayısını sizlerin hizmetine koşmaktayız. Temizlik elemanlarımızı çeşitli eğitimlerden de geçirmekteyiz. Çünkü sanıldığının aksine Mersin apartman temizliği karmaşık işler dizisinden oluşmaktadır. Mersin apartman temizliğine gelen elemanların tamamında kurumumuza ait kimlik kartları bulunmaktadır.

Mersin Apartman Temizliği

Mersin apartman temizliği kapsamı içine aldığımız işleri şöyle sıralayabiliriz. Merdivenler süpürülüp yıkanmaktadır. Tüm bu temizlik işlemleri için fırça, çekpas, paspas ve mop kullanılmaktadır. Binanın dış kapısı, merdiven ve korkuluklar temizlenmektedir. Asansör dış ve içerisi ayrıca kapı önleri temizlenmektedir. Kapıya yerleştirilen etiketler çizmeyen jiletle temizlenmektedir. Posta kutusu, su sayaçları, elektrik göstergeleri dahi temizlenmektedir. Daha bunun gibi pek çok kalem iş bulunmaktadır. Bizi aradığınız takdirde daha geniş kapsamlı bilgi alabilirsiniz. Özellikle yaptığımız Mersin apartman temizliği işleriyle siz apartman yöneticilerini rahatlattığımızın farkındayız. Çünkü apartman sakinlerinden temizlikle ilgili pek çok şikâyetler alabilmektesiniz. Özellikle çöplerin toplanması ile ilgili şikâyetlerle karşılaştığınızın farkındayız. Dert etmeyin, size gönderdiğimiz temizlik elemanları, apartman site ve alışveriş merkezlerindeki çöplerin toplanması konusunda da aktif çalışmaktadır.