Komple Ev Temizliği

Gözde Temizlik, Mersin Temizlik Firmaları, Ev temizliği hizmetinde esas olan müşteriyle, hizmet veren firmanın uyumudur. Ev sahibinin mobilyaları, kişisel zevki ve hijyen ihtiyacı ile bizim profesyonel birikimimiz birleşmektedir.

Ev temizliği; döşeli ev temizliği, tadilat sonrası ev temizliği, inşaat sonrası boş daire temizliği ve boş daire temizliği gibi gruplara ayrılmaktadır.

Döşeli ev Temizliği(oturulan Ev Temizliği)

Temizlik yapılacak alan kontrol edilir, gerekli temizlik ürünleri ve ekip sağlanır. Mutfak, banyo, tuvalat, oda, salon, balkon, yerler, camlar, duvarlar, tavan; yani evin bütün kısımları gözden geçirilir.

Mutfak temizliğinde; isteğe bağlı olarak dolapların içi boşaltılıp her bir ürün ayrı ayrı temizlenir. Buzdolabı gibi temizliği zor olan beyaz eşyaların ve tüm beyaz eşyaların temizliği gerçekleştirilir. Lavabo, evye, tezgah temizlenir. Duvarlar ve yerler silinir.

Banyo ve tuvalet temizliğinde; tüm alan dezenfekte edilir. Küvet, duşakabin, lavabo, klozet gibi mikrop barındırma olasılığı yüksek yerler özenle temizlenir. Zamanla ya da dış etkenlerle sararan banyo aksanları beyazlatılır. Fayanslar ilk günkü görünümüne kavuşturulur Kalan banyo aksanları hiçbir mikrop kalmayacak şekilde hijyene kavuşturulur.

Cam temizliğinde; pencere mermerleri, iç ve dış cam temizliği profesyonel elemanlarımız tarafından güvenle temizlenir.

Balkon temizliğinde; yer ve korkuluklar özenle temizlenir.

gozde-temizlik-mersin-komple-ev-temizligi