Ofis / Büro Temizliği

Gözde Temizlik Mersin Temizlik Firmaları arasında, her mekanın benzer çalışma şartlarına sahip olmasına rağmen, kalite, uygun fiyat ve hız esaslarına dayanarak hizmet vermektedir.

Gözde, Mersin Temizlik, Büro Ofis Temizliğinde; İstenirse elektronik eşyalarınızın özel temizliği de dahil iş yeri temizliğinizi itina ile yapar. Elektronik eşyalarınızın özel temizliği de özel temizleyiciler ile en ufak zarar vermeden ve güvenle yapılır. Gözde Temizlik, Mersin Temizlik Firmaları arasında fark yaratmak için temizliği özel dezenfektanlar ve temizleyiciler ile yapmaktadır.

Büro ve ofis temizliği, ev temizliğiyle benzer şartlara sahiptir. Fakat büro ve ofislerin evlerden daha kalabalık olması, evlerdeki oda sayısından daha çok odaya, depoya ve boş alana sahip olması nedeniyle daha ayrıntılı ve hassas bir temizlik gerektirir.Bu birimler içeriği farklı olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir. Ayrıca büro temizliği sırasında iş akışına engel olmamak, ortamı müşteri ve personeli rahatsız etmemek ve o iş yeri ile ilgili bilgiler konusunda gizlilik prensiplerine uymak asli görevlerimizdendir. Bazı plaza tipi bürolarda elemanların iyi kimlik bilgileri ve temiz savcılık kâğıtları ile birlikte güvence verilerek işbaşı yaptırılır.

gozde-temizlik-mersin-ofis-buro-temizligi